فعالیت های مرکز رشد دانشگاه هرمزگان در زمان طرح فاصله اجتماعی

پیرو مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در جهت اجرای فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا و تصمیمات دانشگاه مبنی بر تداوم ارائه خدمات در عین کاهش تجمع و تردد، فعالیت های مرکز رشد دانشگاه هرمزگان از تاریخ شنبه 16/01/99 تا زمان صدور مصوبه جدید، بصورت غیر حضوري تداوم خواهد داشت

١١:٠٠ - 1399/01/16 - تعداد نظرات : ٠

کارخانه نوآوری دانشگاه هرمزگان

کارخانه نوآوری، بستری است که در آن، بسیاری از ابزارها و منابع مورد نیاز کارآفرینی شامل زیرساخت ها، مربیان و مشاوران، سرمایه گذاران ریسک پذیر، شتابدهنده ها، خدمات دهندگان به استارتاپها و کسب و کارها، استارتاپها و…، به نوعی بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی را در یک فضا گردهم می آورد که برای راه اندازی و توسعه کسب و کار مورد نیازند. هدف از راه اندازی کارخانه های کسب و کار، تجمیع منابع، تسهیل رشد کسب و کارها و افزایش شانس موفقیت آنهاست. مرکز رشد دانشگاه هرمزگان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اقدام به راه اندازی این کارخانه نموده است که امید است در سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.

١٠:٤٠ - 1398/10/09 - تعداد نظرات : ٠

خلاصه گزارش برگزاری هفته پژوهش و فناوری-سال98

هفته پژوهش و فناوری امسال با شعار پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید در مجتمع بصیرت دانشگاه هرمزگان برگزار گردید. در این نمایشگاه همچون سالهای گذشته جشنواره ایده برتر جهت ایده پردازی در هفته پژوهش و فناوری سال جاری برگزار گردید. مرکز رشد دانشگاه هرمزگان به عنوان دبیر این جشنواره مسابقه ای را در سطح دانش آموزی با موضوع رفع مشکلات و معضلات شهری و حمل و نقل جاده ای (با همکاری شهرداری بندرعباس، پارک علم و فناوری هرمزگان، جهاد دانشگاهی هرمزگان، سازمان محیط زیست هرمزگان، اداره ورزش و جوانان هرمزگان، اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان، آموزش و پرورش استان هرمزگان و دانشگاه علمی و کاربردی هرمزگان) برگزار نمود.

١٠:٢٧ - 1398/10/09 - تعداد نظرات : ٠

خلاصه گزارش نمايشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید استان هرمزگان-آبان98

در راستای بیانات مقام معظم رهبری در نام گذاری سال رونق تولید و بر اساس تاکید وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت بر نهضت ساخت داخل، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید ملی استان طی روزهای بیستم تا بیست و سوم آبان ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های استان واقع در سه راه جهانبار برپا شد. از این رو بیش از ۶۰ شرکت و مجموعه بزرگ صنعتی و تولیدی در نمایشگاه حضور داشتند و دستاوردهای خود ارائه کردند.

١٠:٠٠ - 1398/10/09 - تعداد نظرات : ٠

خلاصه گزارش مسابقه ایده شو با محوریت رفع مشکلات و معظلات شهری و حمل و نقل جاده ای-آذر98

ایده شو رفع مشکلات و معضلات شهری و حمل و نقل جاده ای در آذر ماه سال 1398 (ویژه دانش آموزی) توسط مرکز رشد دانشگاه هرمزگان با همکاری شهرداری بندرعباس، پارک علم و فناوری هرمزگان، جهاد دانشگاهی هرمزگان، سازمان محیط زیست هرمزگان، اداره ورزش و جوانان هرمزگان، اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان هرمزگان، آموزش و پرورش استان هرمزگان و دانشگاه علمی و کاربردی هرمزگان در روز سه شنبه 19آذرماه ساعت 16.30-18 در مجتمع بصیرت دانشگاه هرمزگان برگزار شد.

١٤:٤٩ - 1398/09/20 - تعداد نظرات : ٠


2 3 4 5 صفحه بعدی >>